Widal.plGwiazdyBritney Spears przetrzymywana przez ojca? Leki przestały działać

Britney Spears przetrzymywana przez ojca? Leki przestały działać

Britney Spears przetrzymywana przez ojca? Leki przestały działać
Foto: Wikimedia Commons

Britney Spears była jedną z największych gwiazd końca lat 90-tych. To wtedy pojawiły się jej największe hity. Idolka nastolatek, utalentowana piosenkarka. Znana była na całym świecie. Wszystko jednak w dość krótkim czasie mocno wpłynęło na psychikę piosenkarki.

Ostatecznie największy kryzys przyszedł w 2007 r. To właśnie wtedy piosenkarka zgoliła głowę na łyso i zrobiła kilka dziwnych tatuaży. Doprowadziło to do odebrania jej praw rodzicielskich, a ostatecznie jej kuratorem został ojciec – Jamie Spears.

Britney Spears w coraz gorszym stanie

Britney Spears wielokrotnie próbowała wrócić do dawnej świetności, ale stało się to niemożliwe. Podczas spotkań z dziennikarzami czy fanami, zachowywała się dziwnie. Jej koncerty były w całości puszczane z playbacku. Ostatnia trasa koncertowa została odwołana z powodu zdrowotnych.

Fani piosenkarki zaczęli przypuszczać, że jest przetrzymywana przez swojego ojca, który zarządza jej majątkiem. Miały o tym świadczyć dziwne nagrania, które dodaje na Instagramie. Wymyślono nawet hashtag #freebritney. Prawda jednak może się okazać wstrząsająca dla jej fanów.

https://www.instagram.com/p/CCpC4XaAxtU/?utm_source=ig_embed

Co się dzieje z gwiazdą?

Prawda okazuje się jednak wstrząsająca. Jak donoszą amerykańskie media, Britney Spears nie reaguje już na leczenie psychiatryczne, które stosowała do tej pory. Stąd dużo większy problemy gwiazdy. Lekarza obecnie próbują zastosować nowe leczenie, które pomoże piosenkarce.

Britney objęta jest już kuratelą od ponad 12 lat i chociaż wcześniej mogło się wydawać, że jej stan uległ polepszeniu i surowe zasady nie są już potrzebne, to od jakiegoś czasu, pomoc jest jej po prostu potrzebna. Jak podaje TMZ, które podobno jest w bliskim kontakcie z rodziną gwiazdy.

Czy ci ludzie, którzy teraz krzyczą, by jej kuratela się skończyła, odpowiedzą za, to gdy dwa tygodnie później Britney by sobie coś zrobiła lub po prostu by umarła? Nie!

– ostro reaguje osoba z otoczenia Britney.

Zobacz także:

Nowy narkotyk w Polsce! 60 razy mocniejszy od morfiny?

Nowy narkotyk pojawił się w Polsce. Ostrzega przed nim Główny Inspektorat Sanitarny. Substancja może być aż 60 razy silniejsza od morfiny. GIS alarmuje, że może być bardzo groźny i uzależnia już po pierwszym razie.

Katarzyna Dowbor o życiu z mężem-alkoholikiem

Popularna osobowość telewizyjna Katarzyna Dowbor opowiedziała o życiu z mężem-alkoholikiem. Przez lata związana była ze znanym dziennikarzem sportowym, który zmagał się z chorobą alkoholową.

Co Piotr Żyła napisał o swojej byłej żonie?

Piotr Żyła ostro o swojej byłej żonie! Jeden z najpopularniejszych skoczków narciarskich w Polsce w sporcie święci sukcesy, ale w życiu prywatnym nie układa mu się równie dobrze. Przez lata pozostaje w konflikcie ze swoją byłą żoną Justyną.