Widal.plGwiazdyBrat Escobara pozywa Apple. W grze prawie 3 miliardy dolarów!

Brat Escobara pozywa Apple. W grze prawie 3 miliardy dolarów!

Brat Pablo Escobara pozywa firmę Apple. O co może chodzić 73-letniemu staruszkowi, który pieniędzy ma więcej niż zdoła wydać jego kilka następnych pokoleń? Tym razem chodzi o kwestię bezpieczeństwa.

Roberto de Jesus Escobar Gaviria, czyli potocznie “brat Pablo Escobara” idzie na wojnę medialną z amerykańskim gigantem. 73-latek twierdzi, że został oszukany przez przedstawiciela firmy Apple, który wcisnął mu “najbezpieczniejszy smartfon na rynku”.

Brat Escobara pozywa Apple. W grze prawie 3 miliardy dolarów!

Pracownik firmy Apple przekonał Escobara do zakupu najnowszego iPhone’a X. Ten zdecydował się na kupno nowej zabawki, by niedługo później… otrzymać pogróżki! Okazało się, że iPhone X wcale nie jest taki bezpieczny, jak to przedstawiał handlowiec. Dane Escobara wyciekły po zhakowaniu aplikacji FaceTime. Szybko na jego urządzenie zaczęły przychodzić pogróżki.

Escobar postanowił więc zemścić się na firmie Apple. Pozwał amerykańskiego giganta na kwotę 2,7 miliarda dolarów. Utworzył też specjalną stronę w internecie, gdzie zachęca do publikowania podobnych roszczeń. Witryna nazywa się RipApple.com.

Sprawa wydaje się z góry przegrana przez Escobara, ale jego nazwisko ponownie obiega cały świat. I o to w tym wszystkim 73-latkowi chodzi.

Co także na Widal.pl?

Można chodzić bez maseczek, ale za jej brak w samochodzie grozi duży mandat!

Od dzisiaj w przestrzeni publicznej można chodzić bez maseczek. 30 maja zaczął obowiązywać czwarty etap znoszenia obostrzeń związanych z koronawirusem. Poluzowanie noszenia maseczek nie oznacza, że możemy się ich pozbyć na dobre.

Koronawirus w Polsce: Ponad 400 nowych zakażeń, zmarł 51-latek.

Poznaliśmy raport z 30 maja odnośnie koronawirusa w Polsce. Ministerstwa Zdrowia przekazało pełne dane z dzisiejszego dnia. Standardowo otrzymaliśmy informacje na temat nowych stwierdzonych zakażeń oraz kolejnych ofiarach śmiertelnych.

Samospalenie w Polsce! Targnęła się na życie w nastoletnim wieku!

Samospalenie w Polsce! Tragiczne wieści dobiegły do nas z Tykocina w województwie podlaskim. Tam na swoje życie targnęła się nastolatka!

Hołownia odpowiedział Tuskowi. Padły słowa o “politykach oderwanych od świata”

Szymon Hołownia odpowiedział Donaldowi Tuskowi. Chodzi o krytyczny wpis byłego przewodniczącego Rady Europy na temat kandydowania Hołowni w wyborach prezydenckich.