Widal.plGwiazdyBorys Szyc skomentował film Latkowskiego. Ujawnił szokujące wiadomości od reżysera

Borys Szyc skomentował film Latkowskiego. Ujawnił szokujące wiadomości od reżysera

Borys Szyc został wezwany przez reżysera “Nic się nie stało” do ujawnienia informacji na temat afery pedofilskiej w znanym sopockim klubie “Zatoka Sztuki”. Aktor twierdzi, że nie ma nic do powiedzenia na ten temat, ponieważ nigdy ne był tego świadkiem.

Borys Szyc ujawnił również korespondencję z reżyserem z zeszłego roku. Sylwester Latkowski długo go namawiał na ujawnienie informacji. Aktor wyraźnie zaprzeczył, że miał coś z tym wspólnego. Reżyser był wyraźnie napastliwy i pisał w dość specyficzny, mało czytelny sposób.

Borys Szyc odpowiada na słowa Latkowskiego

Wszystko zaczęło się od słów Latkowskiego podczas debaty w TVP po emisji filmu “Nic się nie stało”. Reżyser zaapelował do wielu gwiazd, które bywały w “Zatoce Sztuki”, żeby ujawniły co tam się działo.

Chciałbym zacząć od apelu do Borysa Szyca. Borys, może czas nie tłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś, że byłeś pijany wtedy, ćpałeś, mało pamiętasz. Czas, żebyś powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem, co robiłeś, czego nie robiłeś

– zwrócił się do aktora, Latkowski.

Borys Szyc nie czekał długo z odpowiedzią. Zamieścił w swoich mediach społecznościowych oświadczenie oraz opublikował dość specyficzną wymianę zdań z reżyserem z zeszłego roku.

Zbieram myśli od wczoraj co napisać. Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał. TVP1 wyemitowała wczoraj dzieło dokumentalne Pana Latkowskiego opowiadające o ohydnym procederze, jaki miał miejsce w Zatoce Sztuki w Sopocie.

– zaczyna aktor.

Chce Pan prawdy Panie Latkowski?
Prawda jest taka, że z tragicznej sprawy, o której rozwiązanie również walczyłem, zrobił Pan rozgrywkę polityczną. Za pieniądze od pana Kurskiego i TVP.

– atakuje Borys Szyc.

https://www.facebook.com/BorysSzycOfficialFanPage/videos/590728484905092/

O czym jest film “Nic się nie stało”?

„Nic się nie stało” to głośny film Sylwestra Latkowskiego o pedofilii wśród celebrytów. Dokument ma być niejako odpowiedzią do „Zabawy w chowanego” braci Sekielskich. Zdanie autora filmu, problem pedofilii nie dotyczy tylko Kościoła Katolickiego, ale także innych grup, w tym celebrytów.

Wczorajsza premiera filmu Sylwestra Latkowskiego wywołała bardzo żywiołową dyskusję. Zdaniem komentatorów reżyser podjął bardzo odważny temat, ale nie podał konkretnych dowodów winy.

Główną bohaterką filmu jest Anaid. 14-letnia dziewczynka, która po wykorzystaniu seksualnym, popełniła samobójstwo. W dokumencie zostały przedstawione mechanizmy funkcjonowania członków grupy pedofilskiej działającej na terenie Trójmiasta, głównie w Sopocie m.in. w popularnym klubie „Zatoka Sztuki”. Uczęszczało tam wiele osób z polskiego show-biznesu.

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki pozwie TVP?

Wszystko na to wskazuje. Chodzi o film Latkowskiego o pedofilii.

Słynna aktorka nie ma za co żyć?

Artystka przyznała o tym w wywiadzie. Od 2 miesięcy nie zarabia.

Stadnina koni w Janowie zrujnowana?

Nikt już praktycznie nie dba o konie, których kiedyś zazdrościła nam cała Europa. Złe rządy doprowadziły stadninę do ruiny.