Widal.plOgólneBiedronka kusi szaloną promocją. Rozda produkty za darmo

Biedronka kusi szaloną promocją. Rozda produkty za darmo

Biedronka to sieć sklepów firmy Jeronimo Martins, która jest uwielbiana przez miliony Polaków. Jest najpopularniejszym miejscem zakupów dla społeczeństwa polskiego. Nic dziwnego, właściciele dbają o interesujące promocje, żeby skusić klienta.

Od 14 kwietnia wszystkie sklepy zmienią godziny otwarcia. Zakupy będziemy mogli zrobić od 6 do 24. To udogodnienie ma trochę zmniejszyć kolejki, które tworzą się przed wejściem.

Biedronka kusi promocjami

Biedronka bez wątpienia będzie miejscem zakupów dla tysięcy kobiet w tym tygodniu. To właśnie głównie do nich skierowana jest najnowsza promocja. Mocno przecenione będą bowiem kosmetyki do pielęgnacji włosów. Co więcej jeden z nich będzie można dostać za darmo. Taka promocja powinna mocno skusić wielu klientów

Wszystkie kosmetyki do włosów – kup 3 w cenie 2. Promocją objęte są produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów.

– pisze na swojej stronie internetowej Biedronka.

Zasady promocji są proste, wystarczy kupić 2 produkty kosmetyczne, a trzeci otrzyma się gratis. Promocja będzie obowiązywać od dzisiejszego dnia aż do 18.04 (sobota). Trzeba się śpieszyć, ponieważ może się skończyć wcześniej, bowiem jest do wyczerpania zapasów. Kupić będzie można produkty czołowych marek kosmetycznych, takich jak: Schwarzkopf, Nivea, Pantene, Timotei czy Syoss.

To nie jedyna promocja w tym tygodniu

Oprócz produktów kosmetycznych w tym tygodniu będzie możliwość kupienia masła w dobrej cenie. Przy zakupie trzech sztuk, cena za jedno opakowanie wyniesie zaledwie 2,99 zł. Normalna cena za jedną kostkę to 4,49 zł. Wychodzi na to, że przy zakupie trzech, jedno jest za darmo. To bardzo atrakcyjna oferta, zważywszy na ostatnie podwyżki wszystkich produktów spożywczych. Ta promocja również obowiązuje od 14 do 18 kwietnia.

Apelujemy jednak, żeby do sklepów chodzić tylko dla niezbędnych zakupów. W innym przypadku można otrzymać mandat od polskiej policji. Ponadto o robienie zakupów w ważnych celach apelował niedawno jeden z pracowników tej sieci, który mówił m.in. o zachowaniu starszych klientów.

Codziennie po kilka razy słyszę od osób starszych, które z Biedronki zrobiły sobie spacerniak, że już oni się nie martwią bo się już nażyli… Boże jakie to samolubne! Może inni się nie nażyli! Wielu z Was ma w rodzinie lub wśród przyjaciół osoby, które nawet nie podejrzewacie o dolegliwości.

Pamiętajmy o innych ludziach, którzy również w tym trudnym czasie nie mają lekko.