Widal.plGwiazdyBedoes został wyśmiany. Schudł dzięki narkotykom?

Bedoes został wyśmiany. Schudł dzięki narkotykom?

Bedoes to raper, który w szybkim tempie został jednym z czołowych przedstawicieli sceny hip-hopowej w Polsce. Jego postać jest kontrowersyjna i często się zmienia. Dużo mówiło się o jego zmianach w sylwetce. Nie omieszkał o tym wspomnieć jeden z bardziej znanych youtuberów.

Gimper postanowił w swoim najnowszym filmiku wyśmiać rapera. Niewybredne żarty youtubera nie pozostały bez odpowiedzi.

Bedoes niewybrednie wyśmiany

Bedoes w pewnym momencie bardzo schudł i wszyscy byli w szoku z powodu jego nowej sylwetki. Jednak szybko przybrał na wadze i z powrotem walczy z nadwagą. Gimper stwierdził, że raper schudł dzięki zażywaniu narkotyków, dlatego tak szybko przytył. Bedoes postanowił odnieść się do tych oskarżeń.

Wyglądam jak wygląda, jestem zarośnięty, zaniedbany, ważyłem 130 kilogramów na załączonym wcześniej obrazku. Jestem w złym stanie i bardzo się zaniedbałem. Mam jednak wielu kolegów, którzy wyglądają lepiej od Ciebie Gimper, a jeden zamiast drwić ze mnie zaoferował mi swoją pomoc i aktualnie trenuję na siłowni u mojego przyjaciela. Udało mi się dużo schudnąć, mam rozpiskę żywieniową, pracuję nad sobą i się ulepszam.

– wyznał raper i dodał:

Ja już przechodziłem wyśmiewanie i nie rusza mnie to. Piszę to, żeby zwrócić uwagę na problem wyśmiewania się z ludzi ze względu na wygląd, bo ten problem niszczy talenty i daje traumę do końca życia. Następnym razem niech każdy pomyśli zanim coś pi*rdolnie. Jeśli nie dla siebie to dla młodych, którzy cierpią przez gnębienie ze względu na wygląd.

Apel rapera do hejterów

Na koniec swojej wypowiedzi Bedoes zwrócił się do Gimpera i reszty jego hejterów.

Chcę, żebyś zapamiętał, Ty i wszystkie osoby, które śmieją się z wagi mojej czy innych, że ze mnie szydziłeś. Bardzo się cieszę, że masz super sylwetkę, ale cudownie by było gdyby klasa i wdzięk szły w parze z nią. 

Zobacz także:

Duda i Tusk starli się na Twitterze. Kto wygrał?

Andrzej Duda i Donald Tusk starli się na Twitterze. Poszło o wybory prezydenckie, w których kandydatem Koalicji Obywatelskiej jest Rafał Trzaskowski.

Paranoja w Wielkiej Brytanii! Protestujący chcą usunięcia pomnika wybitnego polityka

Protestujący chcą usunięcia pomnika Winstona Churchilla z Londynu. Zaskakujący postulat uczestników protestów oburzył dużą część Brytyjczyków. Postanowili wziąć sprawę w swoje ręce i bronić go przed atakiem.