Widal.plBayer FullBayer Full okłamuje Youtube? Zespół wpisuje niebotyczne liczby wyświetleń w tytuły piosenek

Bayer Full okłamuje Youtube? Zespół wpisuje niebotyczne liczby wyświetleń w tytuły piosenek

Bayer Full okłamuje Youtube? Zespół wpisuje niebotyczne liczby wyświetleń w tytuły piosenek
Foto: instagram.com/bayerfull

Bayer Full w ostatnim czasie nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Dodatkowo na tak duże zainteresowanie zespołem wpłynęła kontrowersyjna wypowiedź Sławomira Świerzyńskiego.

Słowa Świerzyńskiego wypowiedziane na temat również wpływają na to, że zespół nie chodzi z języków. A tematu dofinansowań nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć.

Bayer Full wpisuje ogromne ilości wyświetleń

Bayer Full postanowił sobie troszkę podnieść poziom wyświetleń. A raczej wpisać sobie ogromne liczby wyświetleń w tytuły piosenek na platformie Youtube.

Jak wiadomo Polak potrafi w związku z tym nikogo nie powinno to dziwić. Oczywiście nie ma nic złego w tym, że w tytuły wpisane zostały przypadkowe liczby jednak zdecydowanie różnią się one od wyświetleń, które pokazuje Youtube.

Milionowe wyniki wyświetleń

Tym sposobem zespół może się pochwalić milionowymi wynikami wyświetleń swoich filmików. Jednak jak się okazuje jest to jedynie aspekt wizualny. Nic innego te liczby nie dają.

Jak się jednak okazuje serwis Socialblade zajmujący się zbieraniem informacji, wynika, że kanał Bayer Full ma łącznie 68 mln wyświetleń. Dodatkowo okazuje się, że faktycznie nie raz dochodzi do usuwania wyświetleń z powodu czyszczenia platformy z botów.

Zobacz także na Widal.pl

Huczne urodziny Kingi Dudy mimo panującej pandemii. Są równi i równiejsi?

Do sieci trafiło nagrani, na którym widać huczne urodziny Kingi Dudy. Córka prezydenta w listopadzie skończyła 25 lat. W związku z tym zorganizowana została dla niej impreza, mimo obwiązującego zakazu zgromadzeń.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn spotkają się sądzie z Dagmarą Kaźmierską. Gwiazdy “Królowych Życia” nie przebierają w słowach.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn spotkają się sądzie z Dagmarą Kaźmierską. Jak się okazuje Królowa Życia w bardzo mocnych słowach wypowiedziała się o swoich byłych kolegach z programu.

Ikea wychodzi nam na przeciw. Teraz możemy zamówić zakupy do Paczkomatu!

Ikea postanowiła wyjść na przeciw swoim klientom i pomóc nam w tych ciężkich czasach. IKEA Retail razem z firmą InPost wprowadzają całkowicie nową usługę odbioru zakupionych produktów w Paczkomatach.