Widal.plBarbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan skrytykowana za wspieranie Strajku Kobiet oraz śpiewanie kolęd. Czy jedno wyklucza drugie?

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za wspieranie Strajku Kobiet oraz śpiewanie kolęd. Czy jedno wyklucza drugie?

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za wspieranie Strajku Kobiet oraz śpiewanie kolęd. Jak się okazuje aktorka musi zmierzyć się z ogromną falą krytyki po ogłoszeniu, że wraz z rodzina wystąpi podczas „Wielkiego Kolędowania z Polsatem”.

Internauci nie mają litości dla kobiety. Zarzucają jej dwulicowość.Aktorka odpowiedziała na krytykę, a przy okazji uderzyła w PiS.

Barbara Kurdej-Szatan mocno krytykowana

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa swoich poglądów politycznych. Nie ukrywa, że nie jest zwolennikiem obecnie panującej władzy. Podczas trwania wyborów namawiała do głosowania na Rafała Trzaskowskiego. Aktorka bierze także czynny udział w Strajku Kobiet. W związku z tym w sieci zawrzało gdy udostępniono informację, że aktorka będzie kolędować w Polsacie.

Aktorka wraz z mężem i córką Hanią wezmą udział w „Wielkim Kolędowaniu z Polsatem”. Wiele fanów rodziny bardzo się ucieszyło z tej informacji. Jednak wiele osób miało całkiem inne zdanie. Wielu Internautów zarzuca jej hipokryzję.

Pani Kurdej-Szatan szła w strajku, który rzucał jajami w kościoły i zakłócał msze święte, na których czczono Boga i Maryję. Teraz będzie śpiewać „Bóg się rodzi”? Cóż za ogromna hipokryzja – pisze jeden z internautów.

Ja Poprostu nie wierzę, że można utożsamiać się z patologią , agresją, wulgarnością i fałszem .A później udając pełną miłości matkę i żonę śpiewająca kolędy !!!Jakie to zakłamanie – czytamy w innym komentarzu (pisownia oryginalna – red.).

Wiele komentarzy zostało usuniętych.

Jest odpowiedź Barbary Kurdej- Szatan

Barbara Kurdej- Szatan nie pozostawiła zostawić sprawy bez komentarza. Aktorka przekazała:

Szłam w strajku, który bronił kobiet, naszej wolnej woli i naszego zdrowia. Szłam w strajku, w którym ludzie się do siebie potrafią uśmiechać i wspierać, nie są zawistni i chcą żyć w szacunku do innych. Nie identyfikuję się z tymi, którzy rzucali jajami czy mazali sprayem po zabytkach i kościołach. Sama, idąc starówką warszawską, byłam bardzo zniesmaczona i smutna, widząc pomazane mury kościoła… Niestety, w każdym kraju, w każdej grupie znajdą się różni ludzie. A ja wierzę, że Bóg, niezależnie od tego, kto jak Go widzi i kim dla każdego jest, to jest tylko i wyłącznie Dobro – wyjaśniła Kurdej-Szatan.

Aktorka w swojej wypowiedzi odniosła się także do partii rządzącej.

Poza tym, czy ktoś jest wierzący, czy niewierzący – kościół i wiara to nie jest PiS! I wkurza mnie to zawłaszczanie kościoła przez partię. A w tej chwili w naszym kraju tak to wygląda. I mnóstwo ludzi szczerze wierzących ma tego dość, bo wcale się z PiS-em nie identyfikują – napisała wzburzona aktorka.

Zobacz także na Widal.pl

Robert Makłowicz nosi bransoletkę z wymownym napisem. Mężczyzna uderza nią w PiS

Robert Makłowicz nosi bransoletkę z wymownym napisem. Internauci od razu zauważyli, popularne w ostatnim czasie hasło zamieszczone na ręku mężczyzny. Podróżnik podczas swojego spotkania politykiem nie krył swojej biżuterii. W sieci od razu pojawiły się dociekania i informacje odnośnie tego co na niej jest napisane.

Gabriel Seweryn z “Królowych życia” ma nowego partnera. Co było przyczyną zakończenia związku z Rafałem?

Gabriel Seweryn z “Królowych życia” ma nowego partnera. Taką informacje zamieścił sam Gabriel w nocy z poniedziałku na wtorek za pośrednictwem nagrania. Jest na nim ze swoim nowym partnerem. Na nagraniu wyraźnie mówi, że zakończył już relacje ze swym ekranowym partnerem.

Internauta postawił aż 108 kuponów Lotto! Jakie są jego szanse na wygraną?

Internauta postawił aż 108 kuponów Lotto! W poniedziałek na portalu Wykop.pl pojawił się wpis, który od samego początku wzbudził ogromne zainteresowanie internautów. Jeden z użytkowników postawił 108 kuponów Lotto. W Internecie coraz popularniejsze są filmiki ze zjawiskiem “hurtowego” kupowania kuponów w grach losowych