Widal.plSportSkandal na gali boksu! Artur Szpilka zaatakował kibica?

Skandal na gali boksu! Artur Szpilka zaatakował kibica?

Artur Szpilka zaatakował kibica? Bokser był obecny na gali pięściarskiej w Pionkach, gdzie spotkał pomysłodawcę konta na Twitterze – “Ajtuj Szminka”. “Szpila” nie wykazał się poczuciem humoru i jego spotkanie z osobą prowadzącą konto skończyło się małym skandalem.

O sytuacji na Twitterze doniósł dziennikarz TVP Sport, Sebastian Parfjanowicz. Napisał on, co zaszło w Pionkach, gdzie obecny był Szpilka i prowadzący konto “Ajtuj Szminka”.

Artur Szpilka zaatakował kibica?

Czy Artur Szpilka zaatakował kibica? “Ajtuj Szminka” to postać znana na Twitterze związanym z polskim boksem. Postać ta jest inicjatorem walki Marcina Siwego z Kamilem Bodziochem, do której doszło właśnie na gali w Pionkach. Na Twitterze popularny był hashtag #SiwyBodzioch, zachęcający potencjalnych promotorów do zorganizowania tej walki.

Zorganizował ją Mariusz Grabowski na gali Tymex Boxing Night 12, która odbywa się w Pionkach. Z racji tego, że walka #SiwyBodzioch jest pojedynkiem stworzonym przez fanów, na trybunach pojawił się mężczyzna odpowiadający za prowadzenie konta “Ajtuj Szminka”.

Oto, co Artur Szpilka zrobił ze swoim wymyślonym prześmiewczym alter ego:

Słyszę, że @szpilka_artur splunął w twarz @Serhijslabobije w Pionkach. Kolejny pokaz wielkiej klasy. Zachwycajmy się dalej pieskami.

Szpilka odpowiedział na zarzuty

Artur Szpilka musiał opuścić halę po zajściu na gali w Pionkach! ”Szpila” nie wytrzymał, gdy wszedł w dyskusję ze swoim internetowym hejterem. Artur był wściekły, kiedy w odpowiedzi usłyszał ”jest wolność słowa”. O kulisy zamieszania Szpilka został został zapytany przez portal ringpolska.pl.

Chciałem iść i porozmawiać. Podszedłem, było wokół dużo osób, i zapytałem “czemu obrażasz moją rodzinę, mnie, jakimiś wyzwiskami”. A on odpowiedział “bo mamy wolność słowa”. Wtedy nie wytrzymałem i go oplułem (..) Gdyby to był większy chłop, to tak bym tego nie zostawił. Za te wszystkie słowa, które wypowiedział w stronę moją i mojej rodziny. Wyglądał na chorutkiego, na ogryzek, więc mu nic nie zrobiłem, tylko go oplułem. Bez przesady (..) Czemu mam żałować? Gdyby obrażali ciebie i twoją rodzinę, czego byś żałował? Żałuję, że internet ma takie, a nie inne możliwości. Wszyscy teraz mądrzy. Też jestem człowiekiem i też mam uczucia. Niech każdy będzie odpowiedzialny za swoje czyny.

Zobacz także:

Kara za “puszczenie bąka”?

Czy w Polsce obowiązuje kara za “puszczenie bąka”? Wygląda na to, że tak! Pewien Wrocławianin został skazany za pierdnięcie przy policjantach, którzy w tym czasie go legitymowali. O całej tej absurdalnej sytuacji doniosła Gazeta Wrocławska. Poinformowała ona o 20-letnim mężczyźnie, którego czeka teraz kara za… fizjologię!

Będą wyższe mandaty drogowe?

Będą wyższe mandaty drogowe. Wiemy już o ile wzrosną mandaty za wykroczenia drogowe. Kary dla piratów drogowych będą zniewalająco wysokie. Kierowcy z pewnością nie będą zadowoleni ze zmian.

Kontrowersyjna wypowiedź Kuby Wojewódzkiego o LGBT. Co na to jego fani?

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy Kuba Wojewódzki zamieścił na swojej stronie na Facebooku listę. Jest to lista “powodów”, dla których w niedzielę uda się na wybory.