Widal.plOgólneApel dziecka polskiej lekarki poruszył internet. Zdjęcia wyciskają łzy nawet u najtwardszych

Apel dziecka polskiej lekarki poruszył internet. Zdjęcia wyciskają łzy nawet u najtwardszych

Apel dziecka lekarki poruszył najtwardsze serca w polskim internecie. Historia Leona została opisana na jednym z portali społecznościowych. Mama chłopca, pani Alina jest lekarką i codziennie walczy o ludzkie życia w szpitalu. W obliczu pandemii koronawirusa musiała podjąć drastyczne, ale potrzebne decyzje.

Teraz Leon postanowił zaapelować do Polaków, żeby przyspieszyli moment, kiedy będzie mógł się przytulić do mamy. Wystarczy, że zostaną na czas zarazy w domu.

Apel dziecka lekarki chwyta za serce

Pani Alina jest lekarką pracującą na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR), na który trafiają nagłe wypadki. Z uwagi na zagrożenie zakażenia wirusem COVID-19 jest to obecnie praca wysoce niebezpieczna. Dlatego mama Leona postanowiła nie widywać się z synem przez najbliższy czas, żeby nie narazić go na zakażenie. Kobieta widuje się codziennie z synem przez szybę, nie mogą się nawet dotknąć.

Leon postanowił, że zaapeluje do Polaków, żeby zostali w domu. Dzięki temu pandemia koronawirusa zakończy się wcześniej i chłopiec będzie mógł w końcu przytulić się do mamy. Apel dziecka lekarki wywarł bardzo duży rozgłos w polskim internecie.

Moja mamusia jest lekarzem na SOR. Już drugi tydzień nie jesteśmy razem, bo pomaga Tobie. Czy może pomóc jej i zostać w domu?

– brzmi napis na kartce, którą trzyma chłopiec.

Zdjęcie Leona wywołało poruszenie wśród internautów

Zdjęcia, które zostały opublikowane są bardzo poruszające. Na drugim z nich widzimy moment, w którym matka spotyka się ze swoim synem, ale wszystko odbywa się przez szybę.

Mega wzruszające. Dziś dzieci były dzielne i dały radę choć pogoda zachęcała do wyjścia.

– napisała jedna z internautek.

Pamiętaj że twoja Mama jest wielką bohaterką jest tam gdzie dziś nie wielu miało by odwagę stanąć. Szacunek.
– dodał inny poruszony mężczyzna.