Widal.plGwiazdyCórka Anny Przybylskiej w poruszających słowach zwróciła się do mamy

Córka Anny Przybylskiej w poruszających słowach zwróciła się do mamy

Córka Anny Przybylskiej w poruszających słowach zwróciła się do mamy
Foto: Instagram Oliwia Bieniuk

Anna Przybylska odeszła od nas 2014 roku, ale pamięć o niej jest wiecznie żywa. Media do tej pory interesują się jej rodziną. Jej najstarsza córka Oliwia w tym roku będzie pełnoletnia i prowadzi popularny profil na Instagramie.

Oliwia Bieniuk umieściła zdjęcie, na którym znajduje się jej mama Anna Przybylska i ona. Dodała do niego przejmujący opis, który mocno chwyta za serce.

Oliwia Bieniuk w pięknych słowach do zmarłej mamy

Oliwia Bieniuk postanowiła z okazji dnia matki opublikować wpis skierowany do niej (pisownia oryginalna).

Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku od 6lat nie moge z toba świętować tego cudownego dnia, chciałabym ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo cie Kocham i życzyć ci Wszystkiego Najlepszego. Teraz życzę ci przede wszystkim wiecznego spokoju twoja córka Oliwia Kocham Cię

Oliwia miała 12 lat, kiedy zmarła jej mama. Anna Przybylska chorowała na nowotwór trzustki. Zmagała się z nim przez trzy lata. Ta choroba charakteryzuje się wysoką śmiertelnością. Zmarł na nią m.in. Steve Jobs. Anna Przybylska osierociła córkę Oliwię oraz dwóch synów: Szymona i Jana. Ich ojcem jest były reprezentant Polski w piłce nożnej Jarosław Bieniuk.

https://www.instagram.com/p/CAp2ANbA7Mp/

Anna Przybylska walczyła z guzem trzustki

Przybylska walczyła do końca i miała nadzieję, że uda jej się wygrać z chorobą. Świadczą o tym jej wypowiedzi niedługo przed śmiercią.

Najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w której się teraz znajduję i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda. Ja myślę teraz krótkoterminowo, nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość. Nie mogę się doczekać wiosny (…) Przesterowałam moją głowę na pozytywne myślenie, żeby cieszyć się życiem. I walczyć, bo mam o co. Ja teraz rozumiem, co to znaczy naprawdę cieszyć się każdą chwilą. Doceniam każdą minutę

– wyznawała aktorka. Jej siostra już po jej śmierci przyznawała, że Anna Przybylska objawy odczuwała już przed diagnozą. W dodatku cierpiała na depresję.

Myślę, że objawy były wiele lat wcześniej. Jednym z nich, jak się później dowiedzieliśmy, jest depresja. My teraz jesteśmy tacy mądrzy. Ania była bardzo szczupła. Miała ciągle rozpięte spodnie, bo ją coś gniotło, uwierało. Trzy lata przed rozpoznaniem strasznie schudła. „Anka, nie przesadzasz z tym spinningiem?”. Ona potrafiła ćwiczyć rano i wieczorem. Mówiłam: „To jest chore. Dziecko, ty w ciuchy córki zaraz się zmieścisz”. Lubiła jeść, ale zawsze to odchorowała. To poleżała sobie na prawym boku, to na lewym…

Zobacz także:

Bliźnięta karmione przez mamę zrobiły coś niesamowitego!

Dziecko daje wiele radości swoim rodzicom, a bliźniaki potrafią to robić podwójnie. W sieci bije rekordy popularności filmik, na którym noworodki są karmione piersią przez swoją mamę. Ich reakcja chwyta za serce.

Czy grozi nam poważny kryzys?

Tak i to już widać w statystykach. Polacy mają coraz więcej długów, a liderzy mają wielomilionowe zadłużenia!

Boniek zakpił z Patryka Jakiego?

Prezes PZNP nie szczędził uszczypliwości do europosła. Ten nie był mu dłużny.