Widal.plGwiazdyAnna Lewandowska urodziła. Robert po raz drugi został ojcem

Anna Lewandowska urodziła. Robert po raz drugi został ojcem

Anna Lewandowska urodziła Robertowi drugie dziecko. Najlepszy polski piłkarz i jeden z najwybitniejszych napastników na świecie po raz drugi został ojcem. O wszystkim poinformował na swoim Instagramie.

Robert Lewandowski zdradził również imię dziecka, dzięki temu wiemy również jaką ma płeć. Małżeństwo Lewandowskich wcześniej nie ujawniło wcześniej czy będą mieć syna czy drugą córkę.

Anna Lewandowska urodziła

Gwiazda Bayernu Mochanium po strzelonym golu z Olympiakosem Pireus wykonał znaną w świecie “cieszynkę” i wsadził piłkę pod koszulkę, czym poinformował, że jego żona jest w ciąży. Chwilę później tę wiadomość na swoim profilu na Instagramie potwierdziła Anna Lewandowska. Od razu ruszyła lawina zainteresowania jej ciążą. Wielu fanów chciało wiedzieć czy Robert doczeka się swojego następcy, czy jednak będzie miał dwie córki.

Małżeństwo Lewandowskich zdecydowało się nie ujawniać płci dziecka przed jego narodzeniem. Nawet zakłady bukmacherskie obstawiały czy Lewandowscy doczekają się pierwszego syna, czy jednak Klara będzie miała siostrę. Teraz mamy pewność, Lewandowscy mają drugą córkę!

Robert Lewandowski ujawnił imię na Instagramie

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko, a o wszystkim na swoim profilu poinformował jej mąż.

Witaj malutka! Witamy na świecie Laurę! Dobra robota mamusiu!

– napisał na swoim Instagramie szczęśliwy Robert Lewandowski.

Pierwsze dziecko pary – Klara urodziła się 4 maja 2017 r., więc urodziny obu dziewczynek będzie dzielić niewielka różnica dni. Lewandowscy są małżeństwem już od 22 czerwca 2013 r. Wielka impreza weselna była owiana sporą tajemnicą, do końca nie było wiadomo gdzie się odbędzie. Świadkiem pana młodego był jego kolega z reprezentacji Sławomir Peszko.

https://www.instagram.com/p/B_1zSMphp17/
Gwiazda TVN pokazała się nago?

Fani są zachwyceni. Odważna sesja aktorki rozbudza wyobraźnię.

Jaka jest kolejna przepowiednia Jackowskiego?

Według najpopularniejszego polskiego jasnowidza w naszym kraju zajdą duże zmiany. Będą one wprowadzone przez rząd.