Widal.plAnna LewandowskaAnna Lewandowska przegrała zakład. Internauci zaskoczeni konsekwencjami

Anna Lewandowska przegrała zakład. Internauci zaskoczeni konsekwencjami

Anna Lewandowska przegrała zakład. Internauci zaskoczeni konsekwencjami
Foto: facebook/healthyplanbyann

Anna Lewandowska przegrała zakład. Znana sportsmenka zorganizowała wyzwanie o nazwie Fighter Challenge. W jednym z treningów Lewandowskiej udział wzięła aktorka Katarzyna Zielińska. Mimo, że Zielińska nie jest aż tak wysportowana świetnej formie jak jej koleżanka to nie miała problemu z tym by dołączyć do wyzwania.

Okazało się także, że obie panie postanowiły się… założyć. Anna Lewandowska przegrała zakład. Czy poradzi sobie z konsekwencjami zakładu?

Anna Lewandowska przegrała zakład. Mimo tego się nie poddaje

Anna Lewandowska przegrała zakład. Żona znanego sportowca powoli wraca do formy sprzed drugiej ciąży. Aby to osiągnąć postanowiła zorganizować wyzwanie sportowe podczas którego, regularnie są organizowane treningi na żywo.

Podczas tych treningów pokazuje dokładnie każde ćwiczenie. Transmisje są zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Aktorka Katarzyna Zielińska może pochwalić się zgrabną figurą, jednak guru w tym zakresie nadal pozostaje Lewandowska. Z tego też względu aktorka była niepewna podchodząc do wyzwania. Jednak zanim postanowiła przystąpić do treningu zaproponowała sportsmence zakład, który ta przyjęła.

Pojedynek gwiazd. Zielińska wygrała z Lewandowską

Aktorka powiedziała, że jeśli wytrzyma cały trening online i cytując

„nie będą mnie wcześniej ściągać nieżywą z maty”

to Lewandowska będzie musiała zaśpiewać wraz z nią piosenkę. Jednak nie był to pierwszy lepszy utwór. Celebrytki zaśpiewać miały fragment ulubionej piosenki Kasi ze spektaklu, który wyprodukowała w Teatrze Roma.

Okazało się, że „Żona Chińczyka” w wykonaniu kobiet to prawdziwy hit internetu. Fani Anny Lewandowskiej i Katarzyny Zielińskiej są zachwyceniem wykonaniem piosenki. Nie szczędzą im komplementów i słów podziwu.

Dla Lewandowskiej śpiew nie jest jej normalnym zajęciem. Dlatego było to dla niej duże wyzwanie i przełamanie swoich słabości. Kasia Zielińska podkreśla, że uwielbia Anię właśnie za to, że nie boi się wyzwań – nawet tych, których realizacja wymaga wyjścia poza swoją strefę komfortu.

Zobacz także na WIDAL.pl

Doda doczekała się wyroku. Czy jest z niego zadowolona?

Doda doczekała się wyroku. Piosenkarka wraz z mężem mogą odetchnąć z ulgą. Dorota Rabczewska jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek.Razem z mężem są parą. Której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ludzie interesują się ich życiem i z zapartym tchem obserwują piosenkarkę na jej mediach społecznościowych oraz śledzą jej poczynania w internecie.

Szymon Hołownia nie ma za co żyć po wyborach?

Szymon Hołownia był niespodziewanym kandydatem w tych wyborach. Jego kandydatury nikt się nie spodziewał, wcześniej nie brał udziału w życiu politycznym. Kontrowersje wzbudzało też jego zaplecze, które stanowią byli politycy Platformy jak Jacek Cichocki oraz takie persony jak Roman Giertych.

Czy podwójna ciąża kobiety z Australii to nowe odkrycie w ginekologii?

Kobieta zaszła w ciąże po długotrwałych staraniach. Jej pragnienie zostania matką było tak duże, że próbowała wszystkiego. Lekarze i ich diagnoza była druzgocąca. Leczenie trwało bardzo długo. Po terapii jednak udało się osiągnąć nieprawdopodobne rezultaty.