Widal.plAndrzej DudaAndrzej Duda na zawodach narciarskich w Zakopanem. Cel jest szczytny!

Andrzej Duda na zawodach narciarskich w Zakopanem. Cel jest szczytny!

Prezydent RP Andrzej Duda przebywa aktualnie na zawodach narciarskich w Zakopanem. Głowa państwa bierze udział w zawodach, których intencją jest zbiórka ana szczytny cel!

Andrzej Duda jest znanym amatorem narciarstwa w naszym kraju. Najprawdopodobniej jest najbardziej znanym narciarzem-amatorem w Polsce, więc źle byłoby nie wykorzystać tej sławy dla pomocy w szczytnym celu.

Andrzej Duda na zawodach narciarskich w Zakopanem. Cel jest szczytny!

Andrzej Duda bierze u dział w zawodach 12H Slalom Maraton, na których prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację i integrację sportową dla dzieci z niepełnosprawnościami.

O wydarzeniu z udziałem Andrzeja Dudy poinformowała Kancelaria Prezydenta:

“Prezydent @AndrzejDuda w #Zakopane: Cel zawodów „12H Slalom Maraton” jest ponadczasowy – to zbiórka pieniędzy na kolejny rok rehabilitacji i integracji przez sport dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, którym pomaga Fundacja HANDICAP.”

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Lidia Kopania zmasakrowała hymn Polski na gali boksu?! Według widzów pobiła Górniak

Lidia Kopania podobnie jak Edyta Górniak miała przyjemność zaśpiewać hymn Polski na ważnym sportowym wydarzeniu. Diwa Polskiej sceny zrobiła to w Korei Południowej natomiast Lidia Kopania zaśpiewała w kraju podczas Tymex Boxing Night.

Prezydent na zawodach narciarskich! Fala krytycznych komentarzy

Andrzej Duda planuje udział w charytatywnej imprezie na stokach narciarskich w Zakopanem. W Internecie zawrzało internauci nie oszczędzali gorzkich słów w stosunku do prezydenta. A jego wyjazd ponownie jest krytykowany przez opozycję.

Polscy żołnierze mają doklejone hełmy! Wszystko odkryli internauci

Polscy żołnierze mają doklejone hełmy! W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia dokumentujące ćwiczenia żołnierzy. Jednak uwagę przykuło wyposażenie, a nie wykonywane zadania. Hełmy zostały doklejone w Photoshopie. I to dość nieumiejętnie.

Najman u Kuby Wojewódzkiego – odcinek miał największą oglądalność w sezonie!

Marcin Najman w zeszłym tygodniu był u Kuby Wojewódzkiego. Odcinek z udziałem emerytowanego już pięściarza i zawodnika mieszanych sztuk walki był najchętniej oglądanym odcinkiem w nowym – 29 już sezonie talk show.