Widal.plAndrzej DudaAndrzej Duda miał wypadek nad polskim morzem!

Andrzej Duda miał wypadek nad polskim morzem!

Andrzej Duda miał wypadek nad polskim morzem. Prezydent tak jak wielu obywateli zdecydował się spędzić swój urlop w kraju. Jednak niespodziewanie podczas spędzania swojego wolnego czasu nad Bałtykiem doszło do wypadku.

Prezydent nawet podczas swojego czasu wolnego pozostaje pod ciągłą obserwacją paparazzich. Dlatego właśnie wyciekły zdjęcia z poważnego wypadku z udziałem Andrzeja Dudy. Według informacji przekazanych przez „Super Express” głowa państwa miała wypadek na wodzie. Do sytuacji doszło w Juracie na Półwyspie Helskim.

Andrzej Duda miał wypadek, Szumowski także na celowniku paparazzi

Andrzej Duda miał wypadek i ta sytuacja nie mogła umknąć czujnym paparazzi. Nawet gdy czołowi polscy politycy spędzają swój wolny czas nie mogą liczyć na sto procent prywatności. Jakiś czas temu po Internecie krążyły zdjęcia ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego. Szumowski zdecydował się spędzić swój urlop wraz z rodziną nad jeziorem na Suwalszczyźnie. O tym fakcie nie omieszkały poinformować„Super Express” oraz „Fakt” .

Wakacyjny wyjazd ministra nie był jednak taki jak oczekiwał. Polityk musiał przedwcześnie zakończyć swój wypoczynek ze względu na rozwój koronawirusa w kraju. Mimo, że początkowo minister pracował zdanie i wydawał polecenia swoim współpracownikom, ze względu na rozwój epidemii przerwał urlop i wrócił do pracy stacjonarnej w resorcie.

Szumowski jednak może liczyć na pamiątkowe zdjęcia z wakacji. W internecie pojawiły się zdjęcia, wykonane z ukrycia. Zdjęcia przedstawiają zabawy, które zajmowały ministra podczas urlopu oraz jego sylwetkę w pełnej okazałości. Jak się okazuje, bycie osoba publiczną nie jest łatwe.

Prezydent miał wypadek podczas urlopu

Jak się okazało, prezydent Andrzej Duda także może liczyć na zdjęcia od czujnych paparazzi. Tuż po czwartkowym zaprzysiężeniu głowa państwa wybrała się na wypoczynek do prezydenckiej rezydencji na Helu. Nie obyło się bez zdjęć z ukrycia z prezydentem w roli głównej.

Jak przekazał poniedziałkowy „Super Expressie” prezydent postanowił skorzystać ze sportów wodnych. Głowa państwa postanowiła spróbować swoich sił na skuterze wodnym. Podczas tego właśnie doszło do wypadku:

Prezydent najpierw siada sam za sterami potężnej maszyny. Z dużą prędkością wykonuje kilka rund. Później wraca na pomost, gdzie jego wyczyny podziwia kilka osób. Andrzej zmienia maszynę i na jej pokład zabiera pasażerkę. Ale tym razem nie idzie tak łatwo. W pewnej chwili maszyna gwałtownie przechyla się na bok, a pasażerowie lądują w wodzie, trzymając się kurczowo przewróconego skutera– relacjonuje przebieg zdarzenia tabloid.

Oczywiście od razu pojawili się funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa, którzy pomogli wydostać się prezydentowi i jego małżonce z wody. Jak informuje „Super Expressu”, skuter, na którym pędził prezydent mógł osiągnąć nawet prędkość do 120 kilometrów na godzinę.

Zobacz także na Widal.pl

Hiszpańska policja aresztowała Polaka za brak maseczki! Co tam się wydarzyło?

Hiszpańska policja aresztowała Polaka na 4 miesiące. Powodem zatrzymania był brak maseczki. Mężczyzna przyznał się do zarzutów.

Maseczki jednorazowe, wielorazowe czy przyłbice?

Maseczki jednorazowe, wielorazowe czy przyłbice? Co będzie najlepsze? Cały czas obowiązuje nas nakaz zasłaniania ust i nosa ze względu na czas pandemii. Do naszej dyspozycji jest wiele rzecz, jednak co będzie dla nas najbardziej korzystne?

Dawid Podsiadło wyśmiał Kingę Dudę i wspiera środowisko LGBT?

Dawid Podsiadło wyśmiał Kingę Dudę podczas jednego ze swojego ostatnich koncertów. Muzyk odniósł się do ostatnich słów prezydenckiej córki. Wtedy to Kinga Duda mówiła wtedy o równości i tolerancji.