Widal.plAndrzej DudaAndrzej Duda ma koronawirusa! Jak się czuje prezydent Polski?

Andrzej Duda ma koronawirusa! Jak się czuje prezydent Polski?

Niestety, kolejne złe wiadomości na temat pandemii! Andrzej Duda ma koronawirusa! Prezydent Polski został odesłany na kwarantannę.

O zarażeniu się koronawirusem przez Andrzeja Dudę poinformował sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Błażej Spychalski.

Andrzej Duda ma koronawirusa! Jak się czuje prezydent Polski?

Spychalski poinformował opinię publiczną o chorobie Andrzeja Dudy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Według tych informacji, prezydent czuje się dobrze:

“Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent @AndrzejDuda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi.”

“W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa u Prezydenta RP informuję że udaję się na kwarantannę.”

Co ciekawe, jeszcze wczoraj prezydent RP Andrzej Duda odwiedzał powstający na Stadionie Narodowym szpital tymczasowy dla chorych na COVID-19:

#WspólniePrzeciwWirusowi. To nie jest hasło na wyrost. Złożyłem wizytę w powstającym tymczasowym szpitalu na Stadionie Narodowym. Szacunek dla wszystkich zaangażowanych. Ukłony dla tych, którzy wyrazili chęć służby w tym miejscu. Solidarnie wygramy!

Co także na WIDAL.PL?

Nowe obostrzenia. Cały kraj w czerwonej strefie

Nowe obostrzenia. Cały kraj w czerwonej strefie. Jak powiedział premier Mateusz Morawiecki “Sytuacja jest niedobra i dynamiczna” . Dzisiaj zostały ogłoszone nowe zasady funkcjonowania w związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej.

Dr Paweł Grzesiowski stracił pracę w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Czy to kara za krytykowanie rządzących?

Dr Paweł Grzesiowski stracił pracę w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Medyk nie bał się i dość krytycznie oceniał działania rządzących. Nie bał się także mówić, że w Polsce przygotowanie do walki z pandemią jest bardzo dalekie od ideału.

Aborcja niezgodna z Konstytucją. Zapadł wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Co będzie dalej?

Aborcja niezgodna z Konstytucją. Zakaz aborcji ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu stał się rzeczywistością.