Widal.plJessica MercedesAfery metkowej ciąg dalszy. Mercedes zachwycona swoją nową kolekcją

Afery metkowej ciąg dalszy. Mercedes zachwycona swoją nową kolekcją

Afery metkowej ciąg dalszy. Skompromitowana jakiś czas temu właścicielka marki Veclaim, Jessica Mercedes najwyraźniej odbudowała zaufanie klientów. Czy mimo afery metkowej firma dalej prężnie działa?

Blogerka bez wątpienia ma za sobą trudny okres. Wszystko za sprawą głośniej ostatnio tzw.afery metkowej. Mercedes niespodziewanie została “bohaterką” jednej z najgłośniejszych afer 2020 roku. Od momentu wyjścia na jaw, że sprytna właścicielka marki Veclaim nie szyje wszystkich swoich ubrań w Polsce, jak wcześniej twierdziła, a w zasadzie kupuje produkty taniej marki i jedyne co robi to przeszywa na nie swoje metki, robi co może, by uratować nadszarpnięty wizerunek swojej firmy.

Afery metkowej ciąg dalszy. Zamiast zamknięcia będzie kolejny sukces?

Choć początkowo skruszona blogerka swoim w szczerym przemówieniu skierowanym do zawiedzionych fanów opowiadała o swoich wątpliwościach w umiejętności prowadzenia biznesu, szybko stwierdziła, że nie zamierza rezygnować z marki i jednak ją odbuduje. Dzięki całej masie zabiegów marketingowych i pomocy sławnych koleżanek, blogerce udało się ruszyć z nową kolekcją. Jednak tą produkcję pokazywała już na Instastories przez ostatnie tygodnie.

W miniony czwartek w końcu miała miejsce długo zapowiadana przez Mercedes nowa kolekcja. Nauczona doświadczeniem w jednej z pierwszych relacji na swoim profilu celebrytka zapewniła, że wszystkie z jej produktów były szyte w Polsce. Jako dowód zaprezentowała między innymi samą siebie w jednym z dresowych kompletów.

Czy Mercedes zachęci byłych i obecnych fanów do ponownych zakupów?

Na zachętę blogerka obiecała prezenty, które dorzuci do każdego zamówienia. Pomysłowa kobieta wymyśliła, że każdy klient otrzyma od niej w Paolo Santo, czyli kawałek pochodzącego z Ameryki Środkowej i Południowej mistycznego drzewa, które służy jako kadzidło. Jessica poinstruowała również, co należy zrobić ze specyficznym podarkiem.

Musicie okadzić nim swoje rzeczy Veclaim, zanim je założycie. To na szczęście ode mnie – tłumaczy blogerka.

W dalszej części wypowiedzi zachwyca się ilością zamówień:

Ponad 50 zamówień w 3 minuty! Wiedziałam, że Wam się spodoba i jesteście z nami na dobre i na złe. Nie bankrutujemy! Zostajemy na rynku!- krzyczy Kirschner na następnym nagraniu, informując o kolejnych wyprzedanych modelach za pomocą wystawionego przez okno megafonu.

Zobacz także na WIDAL.PL

Doda doczekała się wyroku. Czy jest z niego zadowolona?

Doda doczekała się wyroku. Piosenkarka wraz z mężem mogą odetchnąć z ulgą. Dorota Rabczewska jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek.Razem z mężem są parą. Której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ludzie interesują się ich życiem i z zapartym tchem obserwują piosenkarkę na jej mediach społecznościowych oraz śledzą jej poczynania w internecie.

H&M zniknie z Polski? 

H&M to jedna z najbardziej znanych sieci sklepów odzieżowych w Polsce. Szwedzka marka stała się bardzo popularna w naszym kraju. Teraz okazuje się, ze pojawiły się poważne problemy. Wszystko jest oczywiście związane z pandemią koronawirusa.

Cios poniżej pasa! Andrzej Duda oskarżony o wspieranie pedofilii?

Andrzej Duda oskarżony o wspieranie pedofilii. Od rana prezydent jest oskarżany o ułaskawienie pedofila. Zmasowany atak przeprowadzają na niego internauci oraz media głównego nurtu. Prawda jednak może zaskoczyć.