Widal.plLGBTAbsurdalna wypowiedź działacza LGBT w TVN! Chodzi o “Margot”!

Absurdalna wypowiedź działacza LGBT w TVN! Chodzi o “Margot”!

Absurdalna wypowiedź działacza LGBT na antenie telewizji TVN! Wojciech Sawoniewicz wyjaśniał dziennikarzowi na czym polega tolerancja według jego standardów.

A wygląda na to, że te są absurdalne. Zdaniem Sawoniewicza, każdy człowiek powinien być określany takim, jakim się czuje. Jak to wygląda w słynnej ostatnio sprawie “Margot”?

Absurdalna wypowiedź działacza LGBT w TVN! Chodzi o “Margot”!

“Margot” to Michał Sz. Mężczyzna ten jest podejrzany o brutalne zaatakowanie działacza fundacji pro-life oraz zniszczenie mienia należącego do tej właśnie fundacji. Zdarzenie, o którym mowa miało miejsce 27 czerwca. Prokuratura zdecydowała się na osadzenie Michała Sz. w areszcie, gdzie będzie przebywał dwa miesiące.

Poniżej jeden z czynów, do którego dopuścił się Michał Sz. i który jest jedną z podstaw osadzenia go w areszcie:

Po tym aresztowaniu, w miniony piątek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie doszło do protestów środowisk LGBT i starć z policją.

Jeden z największych absurdów miał miejsce na antenie TVN, gdzie zaprezentowano rozmowę na temat identyfikacji płciowej z jednym z działaczy LGBT.

Na czym polega ta identyfikacja płciowa według asystenta posłanki Lewicy Moniki Pawłowskiej, Wojciecha Sawoniewicza?

“Jeśli nie zaczniemy od zmiany języka, to nie zmieni się całe społeczeństwo. To jest Pani Margot, Pani Margot została aresztowana. Ja z całą serdecznością proszę o to, by Pan mówił o tym poprawnie: Pani Margot, nie Pan czy Pani Michał.”

Na odpowiedź dziennikarza, że w dokumentach “Pani Margot” jest Michałem Sz., działacz środowisk LGBT odpowiedział:

“Nie ma takiej rzeczywistości. Jeżeli Margot uważa, że jest i czuję się kobietą, to i pan i ja powinniśmy do uszanować.”

Co także na WIDAL.PL?

Pożar wieżowca w Czechach! Czy ludzie skakali z 12. piętra?

Pożar wieżowca w Czechach! I to przy granicy z Polską! W miejscowości Bogumin na Zaolziu doszło do pożaru na najwyższych kondygnacjach budynku. Są ofiary śmiertelne, w tym dzieci!

Jak zachowywali się niektórzy uczestnicy protestu środowisk LGBT w Polsce?

Piątkowy protest środowisk LGBT w Warszawie odbija się szerokich echem w całym kraju. Polska policja, która jest obiektem nagonki środowisk LGBT publikuje materiały pokazujące, jak zachowywali się niektórzy uczestnicy tego protestu.