Widal.plSpołeczeństwo21-latka udaje psa na Instagramie. Zarabia oszałamiającą kwotę!

21-latka udaje psa na Instagramie. Zarabia oszałamiającą kwotę!

21-latka udaje psa na Instagramie. Zarabia oszałamiającą kwotę!
Foto: screeny tiktok.com/@yourpuppygirljenna

21-latka udaje psa na Instagramie. Rzuciła nawet pracę jako optyk a by móc zająć się tylko tym. Młoda kobieta planuje zarobić na tym krocie. Jenna Phillips z pewnością w szczególny sposób rozumie miłość do zwierząt.

Jak sama mówi naśladowanie szczeniąt kobieta ma opanowane do perfekcji już od najmłodszych lat. Teraz postanowiła na tym zarabiać. Podobno na swojej nowej pracy jest w stanie zarobić nawet sześciocyfrowe sumy.

21-latka udaje psa na Instagramie

21-latka udaje psa na Instagramie. Wcześniej jednak pracowała jako optyk. Dziewczyna pochodzi z Austin w Teksasie jednak teraz poznał ją cały świat. Podczas trwania stażu zawodowego założyła profil na stronie OnlyFans. Tam właśnie jej fani mogą oglądać jak poświęca się swojemu nietypowemu hobby. Gdy dziewczyna zaczęła zdobywać coraz większe grono fanów, postanowiła zrezygnować z pracy zawodowej.

Jenna utożsamia się z psami. Ciągle chce aportować, tarzać się po ziemi czy być drapana i głaskana po głowie. Dziewczyna sama tłumaczy swoje zachowanie w dość kontrowersyjny sposób:

Czuję się jak pies. Chcę się tarzać, aportować i być drapana po głowie. Zawsze zachowywałam się jak szczeniak, ale z początku nie miało to podłoża seksualnego. Naprawdę kocham być chwalona. Uwielbiam słyszeć, gdy ktoś zwraca się do mnie “dobra dziewczynka”. To miód na moje serce.

Na jej profilu o nazwie thatpuppygirl od pewnego czasu pojawia się zdecydowanie bardziej kontrowersyjny i odważny kontent. Młoda kobieta wyznała:

Większość społeczności szczeniąt stanowią homoseksualni mężczyźni. (…) Wiem, że jest na to popyt, więc dlaczego mam z tego nie skorzystać? Teraz to moja praca na pełen etat. (…) Miesięcznie zarabiam sześciocyfrowe sumy.

Jenna nagrywa filmiki na zlecenie i zarabia na tym krocie

Dziewczyna na swój profil wrzuca filmiki, na których aportuje bądź prosi swojego „właściciela” o smakołyki lub pije wodę z metalowej psiej miski czy jest przeganiana do budy. Nagrywa ona filmiki na zleceni. Cena filmiku zależna jest od tego jak bardzo wyuzdany ma on być. 21-latka ma jednak zasady, których przestrzega. Między innymi nie występuje na swoich filmikach z innymi zwierzętami.

Nagranie na którym zarobiła do tej pory najwięcej wyceniła na 1200 dolarów. Jenna jest zachwycona, że może łączyć pracę i swoje hobby.

Dzięki swoim działaniom poznałem wielu przyjaciół. Mężczyźni i kobiety dziękowali mi za to, że reprezentuję ich społeczności – tłumaczy.

Kobieta na razie nie w żadnym związku. Podczas nagrywania filmików jest z nią zawsze ten sam mężczyzna. Jest ona także aktywna na TikToku i dzięki pomocy mężczyzny ma tam ogromne zasięgi- 116 tys. obserwatorów.

Z początku moje filmy na TikToku były źle przyjmowane. Nie przejmowałam się tym, ponieważ nie robiła niczego złego – wyznaje Jenna

Nawet gdy jestem poza kamerą, to publicznie też uwielbiam chodzić na smyczy. Nikt nigdy na to nie reagował. Reakcje pojawiły się dopiero w sieci.

Kobieta uważa także swoje zachowanie za całkowicie normalne i naturalne. Od zawsze bowiem „bycie psem” było dla niej na porządku dziennym i jest to część jej osobowości.

https://www.tiktok.com/@yourpuppygirljenna/video/6853119317962263814

Zobacz także na WIDAL.pl

Polacy nie lubią nagości. Nie chcą oglądać kobiet opalających się toples na plaży. Dlaczego?

Polacy nie lubią nagości? Mimo, że świat się zmienia i wydawać by się mogło, że Polacy są coraz bardziej tolerancyjni. Jednak stosunek do kobiet, które opalają się całkowicie nago w miejscach publicznych się nie zmienia. Zdecydowana większość z nas nie jest jednak zachwycona kiedy podczas spędzania czasu na plaży ogląda całkowicie nagie kobiety.

Ceny nad Bałtykiem powalają. Turyści są w szoku. Czy naprawdę jest tak źle?

Ceny nad Bałtykiem powalają. W tym roku wielu Polaków zdecydowało się na spędzenie swojego urlopu w kraju. Polskie morze jest zdecydowanie najpopularniejszym kierunkiem wybieranym przez naszych rodaków.

Ustawka kibiców na autostradzie w Polsce! Znane ekipy!

Ustawka kibiców na autostradzie w Polsce! Kibice dwóch rywalizujących ze sobą grup skonfrontowali się na autostradzie A4 w pobliżu Brzeska. Materiał wideo z tego wydarzenia pojawił się na Twitterze.